• Nanotechnologia na Śląsku
    Nanotechnologia wyznacza trendy współczesnej nauki, jest ważnym elementem rozwoju przemysłu i stanowi obecnie cenne źródło technologicznych inspiracji.

  • Cele klastra
    Głównym celem Klastra jest wspieranie na Śląsku rozwoju przedsiębiorczości w dziedzinie nanotechnologii opartej na współpracy sektora naukowego i gospodarczego.

Forum Biznes - Nauka. Obserwatorium NANO jako droga do innowacji

nanoobserwatorium logo

Uniwersytet Śląski w Katowicach wraz z Fundacją NANONET, Instytutem Metali Nieżelaznych oraz Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN tworzące konsorcjum Regionalnego Specjalistycznego Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów oraz Miasto Katowice ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców, naukowców oraz wszystkie osoby zainteresowane na:

Forum Biznes – Nauka

Obserwatorium NANO jako droga do innowacji

Celem organizacji Forum jest inicjowanie współpracy jednostek badawczo-naukowych z przedsiębiorcami w obszarze nanotechnologii i nanomateriałów oraz popularyzacja wiedzy na temat potencjału technologicznego województwa w tym obszarze. Prezentowane treści będą miały charakter praktyczny i zorientowany na ofertę usług badawczych na rzecz firm oferujących produkty bazujące na wiedzy w tej dziedzinie.

Termin: 15 kwietnia 2015 r. godz. 9:00

Miejsce: Willa Goldsteinów, pl. Wolności 12a, Katowice

AGENDA SPOTKANIA

zapraszamy do rejestracji elektronicznej pod linkiem:  REJESTRACJA

Przyjęcie zgłoszenia będzie potwierdzane drogą elektroniczną na podany w rejestracji adres e-mail.( ilość miejsc ograniczona)

Zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu!!

Firmy Śląskiego Klastra NANO, które zechcą zaprezentować swoją firmę  prosimy o kontakt z: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule  "prezentacja nanoobserwatorium" aby ustalić szczegóły prezentacji

Mecenasów Fundacji NANONET  oraz Członków Śląskiego Klastra NANO zapraszamy do kontaktu ws wystawienia materiałów promocyjnych [ulotki, roll up, foldery] podczas spotkania.

W temacie promocji prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Aleksandrą Monsiol: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule "promocja nanoobserwatorium"

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

us nn imn cmpw