• Nanotechnologia na Śląsku
    Nanotechnologia wyznacza trendy współczesnej nauki, jest ważnym elementem rozwoju przemysłu i stanowi obecnie cenne źródło technologicznych inspiracji.

  • Cele klastra
    Głównym celem Klastra jest wspieranie na Śląsku rozwoju przedsiębiorczości w dziedzinie nanotechnologii opartej na współpracy sektora naukowego i gospodarczego.

Spotkanie informacyjne nt. Ochrona znaku towarowego w Chinach

gapr logoGórnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców i osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą nt. Ochrona znaku towarowego w Chinach.

Swój udział w wydarzeniu potwierdził Pan Michał Kłaczyński - prawnik i ekspert China IPR SME Helpdesk, który przeprowadzi prezentację i konsultacje podczas spotkania.

Chiny to największy rynek wewnętrzny na świecie, a możliwości sprzedaży swoich produktów w Chinach są ogromne. Rynek wewnętrzny w Chinach dynamicznie rośnie z roku na rok i mimo, że nasz kraj jest największym partnerem azjatyckiego giganta w Europie Wschodniej, to Polska zajmuje dopiero szesnaste miejsce w UE pod względem eksportu do Chin, który jest dziesięciokrotnie niższy od importu chińskich towarów na polski rynek. Nadchodzące spotkanie jest dobrym krokiem na drodze do zmiany tej niekorzystnej proporcji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, chęć uczestnictwa należy zgłosić do dnia 07 sierpnia 2015r. wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (z dopiskiem spotkanie otwarte). Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Informujemy, że jeżeli nie zbierze się wystarczająca grupa uczestników, to spotkanie odbędzie się w formie telekonferencji.

Agenda Spotkania

Szczegółowych informacji udzielają:

Grażyna Przychodaj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel.  032 339 31 23

Barbara Baron Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 032 339 31 52